thuis

PauwerNewz #38 2017

PauwerNewz

PauwerNewz #38 2017

20 september 2017

Verslag Gennep
Uitslagen Gennep
Startlijst Enschede 24-09-2017
Drekrace Lunbert, 24-09-2017Hoe ging het in…..Gennep?

Steven de Jonge 
KSR, wedstrijd 8 km

Heb je deze run vaker gelopen?
Nee, dit was de eerste keer!

Heb je voor elke run een bepaalde gewoonte/ritueel dat je aanhoudt?
De avond voor de run vroeg naar bed.

Was de run wat je ervan verwacht had?
Nee, ik had verwacht dat er meer combinatie hindernissen in zaten, maar dat viel helaas tegen.

Welke hindernis vond je pittig of op welk moment in de run had je het zwaar?
De 2 stukken apenhang op het einde was even pittig, voor de rest viel het mee.

Welke hindernis vond je het leukst en waarom?
De eindhindernis, omdat er toch nog redelijk wat korte armen werk in zat.

Wat vond je het leukst van deze run?
Het hakken, omdat ik bij dit onderdeel 5 deelnemers wist in te halen.

Ben je moe, voldaan, tevreden?
Zeker, helemaal omdat ik 6 maanden niet op de baan heb getraind en toch nog een redelijke tijd heb neergezet.Uitslagen Gennep

KSR-wedstrijd
Mareen Hennen   22e   01:28:53
Erik Schotanus   49e   01:07:34
Willem Koet   67e   01:10:40
Steven de Jonge   78e   01:12:52
Paul Bos   86e   01:13:37


Startlijst Enschede; 24-09-2017

De Rutbeek survivalrun, een run door het mooie gebied rondom recreatiepark Het Rutbeek, met een 5 km route geschikt voor jeugd, families en voor de recreatieve sporters, en een 8 km lange route waar zowel de KSR circuitwedstrijd als de meer uitdagende survivalrun voor recreatieve survivalrunners over gelopen wordt.

Ook aan deze run zullen weer een aantal Pauwen aan de start staan.

KSR, wedstrijd
Ronnie Bakker
Adrie de Jong
Willem Koet
Erik Schotanus
Ineke Visser

Recreatie, 8 km
Sytze Aans
Anne-Jan Bruinsma
Frans de Graaf


Voor jong & oud; wie doet er mee?

 

Drekrace Lúnbert, zondag 24 september 2017

Eindelijk, het is weer zover: de 14e editie van de drekrace! Zet 24 september maar alvast op de kalender, het beloofd weer een spetterende drekrace te worden! Naast de drek en sloten zijn er weer tal van hindernissen, met een paar nieuwe elementen.

‘Net foar suurtsjes!’

Inschrijven
Inschrijven kan dit jaar vooraf via de site https://echt-outdoor.nl 
Ook zullen we weer aanwezig zijn tijdens de trekkerbehendigheid op zaterdag. Daarnaast kun jij je natuurlijk op zondag vanaf 12.00 uur inschrijven op het activiteitenland. De kosten zijn maar €2,= per persoon of €2,= per ouder-kind run.

Categorieën
Voor de beste per klasse zijn er weer mooie prijzen te winnen. Net als vorig jaar hebben we de volgende categorieën waarmee je een prijs binnen kunt slepen:
Groep 5&6  Jongens / Meiden
Groep 7&8  Jongens / Meiden
Junioren 12 t/m 16 jaar  Jongens / Meiden
Senioren 17⁺  Mannen / Vrouwen

Ook dit jaar weer voor de ‘fun’: de ouder-kind run en groepsrun. Ouder-kind run is bedoeld voor een volwassene met één kind vanaf groep 1, die in het bezit is van een zwemdiploma.

Je kunt je opgeven voor de groepsrun met een groepje vanaf 2 personen, mits je 8 jaar of ouder bent. Spreek als groep een dresscode af, zodat je goed zichtbaar bent als groep. Het groepje met de leukste, gaafste, hipste, grappigste, prachtigste of coolste dresscode wint hiermee de originaliteitprijs! Dus leef je uit!

Let op: dit jaar kun je maar met één categorie mee doen!

Verzekering
Je kunt alleen deelnemen aan de drekrace als je vooraf een formulier tekent, waarbij je ervoor tekent dat wij niet aansprakelijk zijn bij bijv. ongevallen. Dit formulier kun je vooraf downloaden van de hierboven genoemde website. Ze zijn ook verkrijgbaar tijdens de trekkerbehendigheid en bij aanmelden op ze dag zelf.

Het aantal deelnemers neemt elk jaar toe, dit hopen we ook dit jaar door te zetten! Dus we rekenen op je! Neem je vrienden, vriendinnen, kennissen, familie en ouders maar mee. Jut je buurt, klas of voetbalteam op en maak er een super leuke middag van! Uiteraard kun je na afloop even douchen en omkleden.


no comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *