thuis

PauwerNewz #14 2019

PauwerNewz

PauwerNewz #14 2019

3 april 2019

Hoe was het in… Zeist?
Uitslagen Zeist
Tijdelijke stop proeftrainingen
Startlijst Bathmen
Passessie Clubkleding
JeugdexamensHoe ging het in… Zeist?

Eline van der Werf; JSR-B, wedstrijd

Heb je deze run vaker gelopen?
Ik heb deze run nog nooit eerder gelopen.

Heb je voor elke run een bepaalde gewoonte/ritueel dat je aanhoudt?
Voor elke run doe ik wel een warming-up en drink ik genoeg.

Was de run wat je ervan verwacht had?
Ik had er niet echt verwachtingen van maar heb wel leukere runs gedaan, het parcours was niet heel erg groot/uitgestrekt.

Welke hindernis vond je pittig of op welk moment in de run had je het zwaar?
Ik zit in het examenjaar waardoor ik niet zoveel aan het trainen toe kom en dat heb ik gemerkt, het begon al snel pittig te worden.

Welke hindernis vond je het leukst en waarom?
Het boogschieten en balanceren op een touw vond ik erg leuk.

Wat vond je het leukst van deze run?
Dat het mooi survival weer was en een andere omgeving.

Ben je moe, voldaan, tevreden?
Was erg moe en tevreden dat ik de run uitgelopen heb.

 Carel Bolink; recreatief, 8 km

Heb je deze run vaker gelopen?
Nee. Ik ben eind september 2018 begonnen met de survival sport en na enkele proeflessen ook lid geworden bij SV Pauwenburg waar ik sindsdien train bij de A’s. In januari heb ik in Westerbork de 5km koppel gelopen welke goed te doen was. Daarna heb ik me ingeschreven voor de kwalificatie 8km zwaar in Kootstertille, welke ik helaas door het koude weer i.c.m. een nat pak niet heb kunnen voltooien.
Afgelopen zondag was de tweede poging voor een kwalificatiepunt, echter helaas weer zonder succes. Ik heb de run wel uitgelopen echter zonder bandje.

Heb je voor elke run een bepaalde gewoonte/ritueel dat je aanhoudt?
Ik zorg voor de run dat ik wat gegeten en gedronken heb en ga ca. 10-15 minuten voor de start warmlopen. Nog geen bijzondere gewoontes of rituelen.

Was de run wat je ervan verwacht had?
De run was zeker niet wat ik er van verwacht had. Ik had niet gedacht dat er dergelijke zware combinaties in deze categorie zouden zitten. Dit viel toch wel tegen waardoor ik veel last kreeg van verzuurde onderarmen. De individuele hindernissen waren goed te doen, echter de langere combinaties waren voor mij nog te zwaar.

Welke hindernis vond je pittig of op welk moment in de run had je het zwaar?
Ik had mij vooraf niet verdiept in de hindernissen maar wist dat er in het begin al een hindernis zat met korte touwtjes. Dit zou voor mij al een uitdaging worden dacht ik, echter kwam ik daar in één keer door.
Vervolgens waren we bij hindernis 8 van ca. 25 wat de eerste zware combi was (combi oud zandbergen). Deze combi bestond uit: 1) swingover, 2) apenhang, 3) net onder door, 4) enteren (rouw), 5) via touw onder bord door, 6) monkey bars, 7) apenhang boomstam en 8) swingover. Na drie pogingen te hebben gedaan waarbij ik steeds bij het ‘enteren in touw’ uitviel, zou ik mijn bandje bijna inleveren. Toch besloten één laatste poging te wagen waarna ik de hindernis gelukkig achter me kon laten. Maar naar vier keer de eerste helft van deze combi te hebben gedaan zat er weinig kracht meer in mijn (onder)armen. Alles wat daarna kwam ging niet zo soepel meer als in het begin.
Toen ik uiteindelijk bij hindernis 13; staplussen + slingertouwen aankwam, waren mijn armen helemaal vol. Hier heb ik uiteindelijk bij de slingertouwen na twee pogingen mijn bandje in moeten leveren. De run vervolgens wel uitgelopen en bij de eind combi met de tarzanzwaai in 
het zwembad gevallen wat heerlijk verkoelend was naar zo’n pittige run.

Welke hindernis vond je het leukst en waarom?
Alle eerste hinderissen waren eigenlijk wel leuk omdat wij in de eerste startgroep van 8km zwaar zaten. Hierdoor waren nergens wachtrijen en konden we bij aankomst direct beginnen. Ik heb niet specifiek de voorkeur voor één bepaalde hindernis.

Wat vond je het leukst van deze run?
Het weer en omgeving speelde goed mee waardoor het tijdens de run zelfs lekker warm was. Het was een mooie omging in de bossen en goed georganiseerd.

Ben je moe, voldaan, tevreden?
Na de run was ik goed kapot en niet geheel tevreden met het inleveren van mijn bandje.
In Havelte gaan we voor poging 3.Uitslagen Zeist

page3image51124416Klasse    NaamPositieTijd
KSR, wedstrijd
page3image51131136
Aletta Roode
Lisanne Faber
Ineke Visser
Mareen Hennen
Thaeke Steenstra
Johan Haitsma
Wietse van Koeveringe
Ronnie Bakker
Arjen Bosma
16
27
34
47
127
140
153
182
201
01:37:56
01:47:51
01:58:23
02:11:43
01:33:59
01:36:05
01:44:12
02:01:15
02:20:16
JSR-A, wedstrijd
Huib van der Veur
Kevin Boek
Benjamin de Jong
5
22
52
00:58:00
01:09:08
02:03:19
JSR-B, wedstrijd
page3image51176832
Maura Popkema
Ilva van Koeveringe
Lyan Korbach
Eline van der Werf
Tom Woollard
Jelle Steenstra
Hylke Jonker
Jurre Schotanus
Crijn van Koeveringe

15
25
27
41
6
24
33
50
58

00:46:53
00:51:13
00:51:16
01:07:52
00:34:10
00:40:58
00:44:46
00:52:21
00:58:03

JSR-C, wedstrijdpage4image51266880

Aline Jonker
Merwin Brouwer

10
12

00:55:05
00:49:39

Recreatief,
8 km

Carel Bolink

139

02:46:44

Recreatief,

5 km

page4image51273984

Hielkje de Jong
Wessel Steenstra
Harry Steeman
Han Verhallen

9
5
16
17

01:08:09
00:57:40
01:08:32
01:09:08
Tijdelijke stop proeftrainingen

Het is sinds deze maand niet meer mogelijk om een proeftraining aan te vragen in verband met de voorbereidingen van de diverse trainingsgroepen voor onze eigen ‘De Knipe yn Tou’ run.

Het is wel nog mogelijk om in te schrijven voor de opfristrainingen. Voor meer info zie hieronder.

*****
Heb je al enige survivalervaring, maar kan je wel wat opfristrainingen gebruiken?
Dan kan je je 
inschrijven voor de Opfristrainingen.


Waar

Survivalrun Vereniging Pauwenburg, Jan Jonkmanweg 4 De Knipe

Wanneer

Donderdag 25 april, 2, 9 en 16 mei van 19.30–20.30 uur

Wie

Voor iedereen die al enige survivalervaring heeft, maar behoefte heeft aan een korte opfriscursus

Kosten

page4image50402176Per keer € 5,00 p.p.

Opgave

Via inschrijfformulier De Knipe Yn Tou Training via www.svpauwenburg.nl. Zonder opgave geen deelname. Voor vragen en/of opmerkingen info@svPauwenburg.nl

Inschrijving geschiedt op volgorde van binnenkomst, VOL = VOL !
De kosten voor de inschrijving zijn
exclusief inschrijving voor de survivalrun!Startlijst Bathmen

Klasse

Naam

LSR, wedstrijd

Lars Olsen

MSR, wedstrijd

Ronnie Bakker
Johan Haitsma
Willem Koet
Arjan Nienhuis
Anne Oenema
Johan de Ruiter

Recreatief, 9 km_koppel

Lisanne Faber & Joost Lenten
Ineke Visser & Minke van der Meer

Recreatief, 9 km

Esther Hiemstra

Recreatief, 6.5 km

Hielkje de Jong

Recreatief, 6.5 km_groep

Han Verhallen & Harry Steeman
Sandor Annema & Jorne Hijlkema
Jannechien Vreeling & Gerbrig Kramer
Wytse Lootsma, Martin Jan Adema, Marten Heidinga, Jarno Kuiper & Arnold Overwijk

Recreatief, 6.5 km
ouder-jeugdpage5image50458624

Helma Siebenga & Zyan Annema
Passessie clubkleding

Beste SV Pauwenburg leden,

‘De Knype yn tou’ komt steeds dichterbij! Ben jij al voorzien van de juiste outfit?
Op zaterdag 6 april vanaf 13.00uur komen we bij SV Pauwenburg voor een passessie.
We hebben dan tights en de CRAFT collectie bij ons.

Sla dus nog snel je slag voor de run in De Knipe!

Tevens hebben wij deze dag een leuke actie. Twijfel niet en kom langs :-)!

Met sportieve groet, Aaron en Leander Kors

page5image65880064


Jeugdexamens

Op zaterdag 6 april aanstaande vanaf 13:00 uur houden we onze jaarlijkse survivalrun examens voor de jeugdleden van 10 tot en met 17 jaar. Vorig jaar konden we genieten van een prachtige, zonnige dag waarin een kleine 50 deelnemers onder toeziend oog van dubbel zoveel toeschouwers hun uiterste best deden.

Normaliter worden de examens Brons, Zilver en Goud afgenomen, maar sinds vorig jaar is er ook een examen Platina samengesteld. Bij dit examen komen meer de technische aspecten van het survivallen aan bod. Hiermee legt de jeugd de lat nog hoger voor zichzelf.

Ook dit jaar is er een flinke groep jeugdleden die hun prestaties willen testen. Vooral uit de beginnersgroep wordt de eerste stap gezet om te ijken wat de trainingen hebben opgeleverd en probeert deze jeugdgroep het bronzen diploma te halen. Het aantal deelnemers dat dit jaar gaat strijden:

Ø Brons: 13
Ø Zilver: 5
Ø Goud: 7
Ø Platina: 2

Behalve het met goed resultaat behalen van het diploma, hopen we dat er dit jaar ook weer een poging gedaan wordt om het record “pakladder hangen” te verbeteren. Het oude record is vorig jaar niet gesneuveld en dateert alweer van 2 jaar geleden en staat op naam van Jurre Schotanus, met een tijd van 10 minuten! Toen moest hij stoppen van zijn vader…..

Gaat het dit jaar weer iemand lukken om deze tijd te verbeteren, of probeert Jurre om zijn eigen record nog scherper neer te zetten? Het zal een spannende uitdaging worden voor wie deze aangaat! Wie nog niet al z’n power verspeeld heeft tijdens het examen, kan een gooi doen naar deze eervolle titel.

page6image65864720


no comments

Geef een reactie