thuis

PauwerNewz #49

PauwerNewz

PauwerNewz #49

1 december 2020

Schoon belonen
Pauwerbaby erbij
Scoor je cadeau!

Schoon belonen

Afgelopen week hebben we de eerste actie uitgevoerd in het kader van ‘Schoon belonen’. Met een aantal Pauwen is de weg vanaf de gemeentegrens tussen De Knipe & Bontebok tot aan De Tweede Wijksreed in Bontebok onder handen genomen. Gekleed in herkenbare hesjes en voorzien van handschoenen, grijper en vuilniszak zijn beide zijde van de vaart en het kruidpunt in Bontebok ontdaan van al het zwerfafval. De opbrengst bestond o.a. uit blikjes, flesjes, (snoep)papiertjes, bekertjes en zelfs een handschoen en wieldop. In december gaan we weer op zoek naar ongewenste ‘zwervers’ in de natuur.

   


Pauwerbaby erbij

Afgelopen vrijdag is Mara Aurora geboren, dochter van Ellen Baas. Moeder en dochter maken het goed. We wensen Ellen & haar familie veel geluk met dit wereldwonder.


Scoor je cadeau!

Op zoek naar een geschikt cadeau voor in de schoen of onder de boom? Onze kledingleverancier Sportsking heeft een ruime collectie clubkleding waar voor elke Pauw iets passend bij zit. Scoor dus die lekkere hoody, mooie polo of handige sporttas.