thuis

SV Pauwenburg

in De Knipe (gemeente Heerenveen)

Survival vereniging Pauwenburg

trainen voor de survialrunsport

SV Pauwenburg is een bloeiende vereniging die trainingen geeft in de survivalrunsport, aan jeugd- en seniorleden. De vereniging heeft een schitterende eigen baan op sportpark De Knipe. SV Pauwenburg maakt de afgelopen jaren een groei door waar menig andere sportvereniging jaloers op is. Dat heeft zonder twijfel ook te maken met de jaarlijkse survivalrun De Knype yn tou, die georganiseerd wordt door de Stichting Survival De Knipe. SV Pauwenburg helpt vanzelfsprekend bij de opbouw en organisatie van de run en na iedere run zijn er dan ook veel enthousiaste nieuwe leden.
We hebben verschillende trainingsgroepen op ieder niveau, op bijna alle avonden van de week.

Lid worden

Onze trainingslocatie

Op Jan Jonkmanweg 4, De Knipe ligt onze trainingslocatie (gemeente Heerenveen). Tijdens de trainingsuren kunnen onze leden hier trainen in allerlei hindernissen. Wat begint met een warming-up (bijvoorbeeld in het naastgelegen bos) om vervolgens de verschillende hindernissen in te klimmen. Technieken te leren voor bijv. de apenhang en swing-over, maar ook zagen, houthakken en boogschieten horen bij de sport.

Proeftraining aanvragen  Contact